Classic

10K

Overall Finish List

September 07, 2013


Results By Stride Racing strideracing.com
                                                                                                                Chip         Gun        Chip  
    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group                 Time        Time        Diff        Pace  
      1    Riley Cook                        South Weber  UT       642    32   M       1 Top Fin             31:54.1     31:54.1      0:00.0      5:08/M
      2    Ben Van Beekum                    Harrisville  UT       783    29   M       2 Top Fin             33:35.5     33:35.5      0:00.0      5:24/M
      3    David Olson                       Layton  UT            725    29   M       3 Top Fin             36:24.7     36:24.7      0:00.0      5:52/M
      4    James Moore                       Salt Lake City  UT    713    28   M       1 20-29               36:45.5     36:46.3      0:00.8      5:55/M
      5    Rick Woodward                     North Ogden  UT       805    40   M       1 40-49               36:58.3     37:02.2      0:03.8      5:57/M
      6    Thom Kuehls                       Ogden  UT             688    49   M       2 40-49               37:10.7     37:11.6      0:00.9      5:59/M
      7    Jasmine Sessions                  Farmington  UT        761    32   F       1 Top Fin             37:29.2     37:29.2      0:00.0      6:02/M
      8    Taralyn Summers                   Bountiful  UT         774    31   F       2 Top Fin             39:36.4     39:36.4      0:00.0      6:22/M
      9    Danny Rangel                                            814    26   M       2 20-29               39:44.0     39:47.6      0:03.5      6:24/M
     10    Daniel Frame                      Roy  UT               654    45   M       3 40-49               39:47.4     39:48.7      0:01.2      6:24/M
     11    Alyssa Girardo                                          663    33   F       3 Top Fin             39:51.3     39:51.3      0:00.0      6:25/M
     12    Allison Andersen                  West Haven  UT        602    39   F       1 30-39               40:10.3     40:11.9      0:01.6      6:28/M
     13    Bentley McEntire                                        702    41   M       4 40-49               41:32.1     41:32.9      0:00.7      6:41/M
     14    Amy Laughter                      Ogden  UT             693    31   F       2 30-39               41:38.3     41:39.3      0:01.0      6:42/M
     15    Ben Whitesides                    Ogden  UT             796    35   M       1 30-39               42:45.3     42:47.6      0:02.2      6:53/M
     16    Marc Ortega                       Ogden  UT             729    27   M       3 20-29               43:16.4     43:19.4      0:02.9      6:58/M
     17    Greg Richens                      Mountain Green  UT    744    53   M       1 50-59               43:40.9     43:42.6      0:01.6      7:02/M
     18    Cathy Peterson                    Riverdale  UT         734    41   F       1 40-49               43:44.1     43:45.9      0:01.8      7:03/M
     19    Elliot Roberts                                          750    12   M       1  1-14               45:55.9     46:04.5      0:08.6      7:24/M
     20    Chance Adams                      Plain City  UT        601    26   M       4 20-29               46:28.7     46:45.2      0:16.5      7:29/M
     21    Meechelle Talbot                                        775    40   F       2 40-49               46:41.1     46:44.7      0:03.5      7:31/M
     22    Terese Tolley                     Ogden  UT             781    48   F       3 40-49               47:19.0     47:21.8      0:02.7      7:37/M
     23    Shalees Johnson                   Syracuse  UT          678    42   F       4 40-49               47:29.6     47:31.1      0:01.5      7:39/M
     24    Jennifer Ondrus                   Ogden  UT             726    39   F       3 30-39               47:43.6     48:05.0      0:21.4      7:41/M
     25    Marlos Harvey                     Ogden  UT             669    25   M       5 20-29               47:51.3     48:07.3      0:16.0      7:42/M
     26    Jeff Storey                       North Ogden  UT       773    56   M       2 50-59               47:54.2     47:57.1      0:02.9      7:43/M
     27    Greg Scherer                      North Ogden  UT       756    50   M       3 50-59               48:54.1     48:59.9      0:05.8      7:52/M
     28    Jonathan Faldmo                   Woods Cross  UT       653    34   M       2 30-39               48:58.2     49:04.3      0:06.1      7:53/M
     29    Brad Squire                       Bountiful  UT         767    57   M       4 50-59               49:06.1     49:31.5      0:25.3      7:54/M
     30    Weston Poll                                             736    32   M       3 30-39               49:12.8     49:21.2      0:08.4      7:55/M
     31    Patrick Brown                     Clearfield  UT        620    25   M       6 20-29               49:24.9     49:26.7      0:01.7      7:57/M
     32    Charles Burt                      Ogden  UT             623    50   M       5 50-59               49:29.4     49:40.3      0:10.8      7:58/M
     33    Matthew Roberts                                         747    40   M       5 40-49               49:30.9     49:39.7      0:08.7      7:58/M
     34    Jeff Stowe                        Pleasant View  UT     819    70   M       1 60-99               49:31.2     49:54.1      0:22.8      7:58/M
     35    Brett Porter                      Layton  UT            737    54   M       6 50-59               49:36.0     49:40.5      0:04.5      7:59/M
     36    Michael McLaughlin                Pleasant View  UT     706    54   M       7 50-59               49:37.8     49:49.1      0:11.3      7:59/M
     37    Mason Ralls                       Mountain Green  UT    740    13   M       2  1-14               49:45.3     50:08.3      0:22.9      8:01/M
     38    Jayne Holt                        Roy  UT               674    62   F       1 60-99               49:49.2     49:57.0      0:07.8      8:01/M
     39    Dontai Warner                     Layton  UT            791    27   F       1 20-29               49:49.9     49:54.9      0:05.0      8:01/M
     40    Tyson Egbert                      Layton  UT            650    39   M       4 30-39               50:17.1     50:33.5      0:16.4      8:06/M
     41    Brett Talbot                                            776    46   M       6 40-49               50:25.6     50:34.3      0:08.6      8:07/M
     42    Nyce Thomas                                             812    53   M       8 50-59               50:32.6     50:40.2      0:07.5      8:08/M
     43    Julia Nielsen                     Taylorsville  UT      718    29   F       2 20-29               50:56.4     51:13.2      0:16.8      8:12/M
     44    Amy Martin                        Hooper  UT            700    33   F       4 30-39               51:03.1     51:09.9      0:06.8      8:13/M
     45    Maryann Carlson                                         633    35   F       5 30-39               51:03.2     51:10.1      0:06.8      8:13/M
     46    Emily Whitby                      Ogden  UT             794    37   F       6 30-39               51:21.8     51:24.8      0:03.0      8:16/M
     47    Mickele Mills                     Woods Cross  UT       711    37   F       7 30-39               51:23.8     51:48.5      0:24.7      8:16/M
     48    Kimberly Bradley                                        617    17   F       1 15-19               51:41.5     51:53.0      0:11.4      8:19/M
     49    Stan Child                        Hooper  UT            637    58   M       9 50-59               51:48.3     52:06.2      0:17.8      8:20/M
     50    Angie Knudsen                     Cedar Hills  UT       684    29   F       3 20-29               51:56.5     52:00.8      0:04.2      8:22/M
     51    Suzy Cannon                       Kaysville  UT         625    47   F       5 40-49               51:57.7     52:14.8      0:17.0      8:22/M
     52    Trevor Ralls                      Mountain Green  UT    739    41   M       7 40-49               52:19.3     52:41.7      0:22.3      8:25/M
     53    Bryce Blanch                      Plain City  UT        616    49   M       8 40-49               52:35.7     52:46.3      0:10.5      8:28/M
     54    Nyce Claire                                             813    49   F       6 40-49               52:40.3     52:47.4      0:07.1      8:29/M
     55    Stefanie Miller                   Layton  UT            709    38   F       8 30-39               52:49.0     52:51.6      0:02.6      8:30/M
     56    Katherine Roberts                 Layton  UT            748    17   F       2 15-19               52:49.6     52:58.5      0:08.8      8:30/M
     57    Lucy Schwab                       Layton  UT            759    52   F       1 50-59               52:54.9     53:13.1      0:18.2      8:31/M
     58    Brad Clontz                       West Haven  UT        640    54   M      10 50-59               53:02.3     53:10.6      0:08.2      8:32/M
     59    Holly Ward                        Syracuse  UT          789    47   F       7 40-49               53:42.6     53:55.3      0:12.7      8:39/M
     60    Jodi Beus                         North Ogden  UT       122    38   F       9 30-39               53:46.3     54:05.0      0:18.6      8:39/M
     61    Megan Martinez                    Riverdale  UT         701    24   F       4 20-29               53:53.6     54:09.9      0:16.2      8:41/M
     62    Jay Whitesides                    Ogden  UT             797    61   M       2 60-99               54:02.2     54:30.5      0:28.3      8:42/M
     63    Lindsay Sandberg                  Pleasant View  UT     754    35   F      10 30-39               54:13.3     54:25.1      0:11.8      8:44/M
     64    Sherry Postel                     Syracuse  UT          738    50   F       2 50-59               54:13.6     54:29.2      0:15.6      8:44/M
     65    Randy Holmstead                   West Point  UT        673    56   M      11 50-59               54:16.4     54:24.8      0:08.4      8:44/M
     66    Karson Kinikini                   Layton  UT            683    37   M       5 30-39               54:17.4     54:34.5      0:17.1      8:44/M
     67    Diane Oneal                       Layton  UT            728    47   F       8 40-49               54:25.4     54:38.6      0:13.1      8:46/M
     68    Jay Winn                          Morgan  UT            802    54   M      12 50-59               54:27.6     54:48.4      0:20.7      8:46/M
     69    Chad Schiffman                                          757    38   M       6 30-39               54:39.2     54:53.9      0:14.6      8:48/M
     70    Kathryn MacLeod                   Uintah  UT            698    51   F       3 50-59               54:40.9     54:43.4      0:02.5      8:48/M
     71    Colleen McGilvary                 Layton  UT            703    42   F       9 40-49               54:43.0     54:56.8      0:13.7      8:49/M
     72    Michale Burt                                            624    15   F       3 15-19               54:51.4     55:02.3      0:10.8      8:50/M
     73    Edie Burt                         Ogden  UT             622    51   F       4 50-59               55:02.2     55:13.1      0:10.9      8:52/M
     74    Douglas Paulsen                   Roy  UT               733    45   M       9 40-49               55:06.9     55:20.6      0:13.7      8:52/M
     75    Karyn Johnston                    Ogden  UT             679    41   F      10 40-49               55:09.7     55:32.4      0:22.6      8:53/M
     76    Cindy Vineyard                    West Haven  UT        785    44   F      11 40-49               55:24.6     55:32.3      0:07.6      8:55/M
     77    Ryan Kiernan                      Riverdale  UT         681    31   M       7 30-39               55:44.3     56:12.5      0:28.2      8:58/M
     78    Aly Vanmeeteren                                         784    21   F       5 20-29               55:44.5     56:12.6      0:28.0      8:58/M
     79    Jodee Egbert                      Layton  UT            651    38   F      11 30-39               55:54.5     56:11.8      0:17.3      9:00/M
     80    Stefanie Stack                    Ogden  UT             769    22   F       6 20-29               55:59.1     56:03.3      0:04.2      9:01/M
     81    Dawn Tanner                       Woods Cross  UT       777    38   F      12 30-39               56:08.6     56:16.7      0:08.0      9:02/M
     82    Devin Winn                                              800    29   M       7 20-29               56:18.7     56:38.4      0:19.7      9:04/M
     83    Cody Burrows                      Roy  UT               621    28   M       8 20-29               56:34.6     57:03.6      0:29.0      9:07/M
     84    Dave Odle                                               721    47   M      10 40-49               56:52.2     57:03.5      0:11.3      9:09/M
     85    Brandi Gerdes                     Kaysville  UT         662    41   F      12 40-49               57:02.1     57:17.6      0:15.5      9:11/M
     86    Nikkol Link                       Hooper  UT            696    41   F      13 40-49               57:03.6     57:17.2      0:13.5      9:11/M
     87    Christine Roberts                 Ogden  UT             751    46   F      14 40-49               57:13.4     57:20.4      0:06.9      9:13/M
     88    Quin Neilson                      North Ogden  UT       716    17   M       1 15-19               57:20.6     57:41.3      0:20.6      9:14/M
     89    Preston Carling                                         632    21   M       9 20-29               57:21.6     57:41.6      0:20.0      9:14/M
     90    Sydney Coleman                    Syracuse  UT          641    21   F       7 20-29               57:31.1     57:45.8      0:14.6      9:16/M
     91    Christopher Young                 Uintah  UT            807    44   M      11 40-49               57:31.6     57:46.6      0:14.9      9:16/M
     92    Jenn Hale                                               666    40   F      15 40-49               57:37.5     57:53.5      0:16.0      9:17/M
     93    Lindsey Cheal                     Layton  UT            636    28   F       8 20-29               57:45.7     58:13.4      0:27.7      9:18/M
     94    Shane Bawden                                            609    34   M       8 30-39               57:49.3     58:15.4      0:26.0      9:19/M
     95    Christina Evans                   Layton  UT            652    29   F       9 20-29               57:52.5     57:58.5      0:06.0      9:19/M
     96    Mikell Wagstaff                   Syracuse  UT          786    22   F      10 20-29               58:03.2     58:04.7      0:01.4      9:21/M
     97    Cindy Sears                       Roy  UT               760    54   F       5 50-59               58:04.7     58:20.9      0:16.2      9:21/M
     98    Anastasia Lamb                    Sandy  UT             690    38   F      13 30-39               58:06.0     58:17.3      0:11.3      9:21/M
     99    Kevin Lawrence                                          694    53   M      13 50-59               58:06.4     58:22.3      0:15.8      9:21/M
    100    Matthew Parry                                           731    20   M      10 20-29               58:19.8     58:23.5      0:03.6      9:23/M

                                                                                                                Chip         Gun        Chip  
    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group                 Time        Time        Diff        Pace  
    101    Nikki Frost                       Clearfield  UT        655    41   F      16 40-49               58:25.0     58:40.3      0:15.2      9:24/M
    102    Brett Milliken                    Clinton  UT           710    30   M       9 30-39               58:28.2     58:33.3      0:05.0      9:25/M
    103    Emilia Roberts                    Layton  UT            749    15   F       4 15-19               58:30.0     58:39.1      0:09.0      9:25/M
    104    Lynn Carling                      North Ogden  UT       627    47   M      12 40-49               58:35.0     58:53.8      0:18.8      9:26/M
    105    Teri Bingham                      Ogden  UT             612    42   F      17 40-49               58:46.5     59:16.7      0:30.1      9:28/M
    106    Eric Lamb                         Sandy  UT             691    41   M      13 40-49               58:53.9     59:05.6      0:11.7      9:29/M
    107    Julie Brandt                      Ogden  UT             618    55   F       6 50-59               59:23.5     59:35.2      0:11.6      9:34/M
    108    Brent Carling                     North Ogden  UT       628    52   M      14 50-59               59:25.7     59:44.4      0:18.7      9:34/M
    109    Jennifer Roberts                  Layton  UT            746    39   F      14 30-39               59:44.5     59:54.0      0:09.4      9:37/M
    110    Rick Hawks                        North Ogden           671    59   M      15 50-59               59:45.5   1:00:07.5      0:22.0      9:37/M
    111    Robyn Frost                                             657    27   F      11 20-29               59:50.2     59:57.0      0:06.8      9:38/M
    112    Garrett Frost                                           656    27   M      11 20-29               59:51.0     59:56.9      0:05.9      9:38/M
    113    Derek Lee                         Layton  UT            695    27   M      12 20-29               59:59.7   1:00:03.2      0:03.4      9:40/M
    114    Gina Rowe                         Syracuse  UT          752    41   F      18 40-49             1:00:09.6   1:00:15.0      0:05.3      9:41/M
    115    Amanda Ward                       North Ogden  UT       788    39   F      15 30-39             1:00:11.0   1:00:28.7      0:17.7      9:41/M
    116    Jenna Andrascik                   Farr West  UT         603    38   F      16 30-39             1:00:20.9   1:00:35.8      0:14.9      9:43/M
    117    James Rowe                                              753    43   M      14 40-49             1:00:26.1   1:00:31.1      0:05.0      9:44/M
    118    Allen Miller                      Layton  UT            708    35   M      10 30-39             1:00:31.6   1:00:41.6      0:10.0      9:45/M
    119    Kevin Bischoff                    Layton  UT            615    34   M      11 30-39             1:00:36.1   1:00:56.3      0:20.2      9:46/M
    120    Cory Carling                                            631    22   M      13 20-29             1:00:41.8   1:01:02.4      0:20.6      9:46/M
    121    Aleisa Criddle                    West Valley City  U   645    29   F      12 20-29             1:00:47.9   1:01:07.0      0:19.0      9:47/M
    122    Kammie Watt                       Clearfield  UT        792    39   F      17 30-39             1:00:51.7   1:01:10.9      0:19.1      9:48/M
    123    Jenny Hatch                                             670    26   F      13 20-29             1:01:21.9   1:01:34.4      0:12.4      9:53/M
    124    Julie Hendrickson                 Kaysville  UT         809    52   F       7 50-59             1:01:25.3   1:01:31.9      0:06.5      9:53/M
    125    Janessa Whitesides                South Ogden  UT       795    33   F      18 30-39             1:01:25.8   1:01:54.0      0:28.1      9:53/M
    126    David Sant                        Clinton  UT           755    32   M      12 30-39             1:01:30.2   1:01:42.6      0:12.4      9:54/M
    127    Braeden Knutsen                   Centerville  UT       687    11   M       3  1-14             1:01:34.1   1:01:56.3      0:22.1      9:55/M
    128    Wendi Knutsen                     Centerville  UT       685    39   F      19 30-39             1:01:34.3   1:01:56.2      0:21.9      9:55/M
    129    Erik Knutsen                      Centerville  UT       686    44   M      15 40-49             1:01:34.5   1:01:57.2      0:22.6      9:55/M
    130    Heidi Child                       Syracuse  UT          638    40   F      19 40-49             1:01:35.9   1:01:48.7      0:12.8      9:55/M
    131    Sarah Hanych                      West Point  UT        668    32   F      20 30-39             1:02:00.6   1:02:10.8      0:10.1      9:59/M
    132    William Cronin                    Hill Afb  UT          646    33   M      13 30-39             1:02:04.3   1:02:14.4      0:10.0     10:00/M
    133    Linsey Stark                      Clinton  UT           771    22   F      14 20-29             1:02:30.1   1:02:42.8      0:12.7     10:04/M
    134    Kristin Thompson                  Farr West  UT         816    32   F      21 30-39             1:02:45.3   1:03:00.5      0:15.2     10:06/M
    135    Robert Ohlwiler                   Kaysville  UT         724    78   M       3 60-99             1:02:59.0   1:03:24.0      0:24.9     10:09/M
    136    April Bawden                                            608    36   F      22 30-39             1:03:05.6   1:03:31.6      0:26.0     10:10/M
    137    Clarissa Yazzie                                         806    34   F      23 30-39             1:03:44.2   1:03:46.7      0:02.4     10:16/M
    138    Richard Moulton                   Layton  UT            763    63   M       4 60-99             1:03:44.5   1:03:58.7      0:14.1     10:16/M
    139    Joe Lachacz                                             689    46   M      16 40-49             1:03:56.1   1:04:20.4      0:24.2     10:18/M
    140    Becky Sims                        Kaysville  UT         764    46   F      20 40-49             1:03:58.7   1:04:16.4      0:17.7     10:18/M
    141    Connie Bankhead                   Layton  UT            607    55   F       8 50-59             1:04:16.7   1:04:21.3      0:04.6     10:21/M
    142    Becky Stack                                             770    47   F      21 40-49             1:04:42.4   1:04:46.8      0:04.4     10:25/M
    143    Rebecca Sessions                  Clearfield  UT        762    44   F      22 40-49             1:04:45.5   1:04:59.8      0:14.3     10:26/M
    144    Roger Hendrickson                 Kaysville  UT         808    56   M      16 50-59             1:04:49.2   1:04:55.6      0:06.4     10:26/M
    145    Mialisa Tesch                                           780    28   F      15 20-29             1:04:58.4   1:05:11.6      0:13.2     10:28/M
    146    Lyle Clippinger                                         639    43   M      17 40-49             1:05:00.9   1:05:08.5      0:07.5     10:28/M
    147    Mary Ann Bronson                  So Ogden  UT          619    48   F      23 40-49             1:05:01.2   1:05:14.8      0:13.6     10:28/M
    148    Becky Squire                      Clearfield  UT        768    30   F      24 30-39             1:05:33.2   1:06:00.5      0:27.3     10:33/M
    149    Vanessa Parry                                           732    25   F      16 20-29             1:05:35.5   1:05:48.3      0:12.7     10:34/M
    150    Cody Carson                       Farr West  UT         635    38   M      14 30-39             1:05:46.9   1:06:13.1      0:26.2     10:35/M
    151    Cindy Bertagnolli                                       611    55   F       9 50-59             1:05:52.8   1:05:56.5      0:03.7     10:36/M
    152    Brooke Nielsen                    Riverton  UT          719    37   F      25 30-39             1:05:53.5   1:06:11.1      0:17.6     10:37/M
    153    Veronica Mosher                                         714    52   F      10 50-59             1:06:36.7   1:06:50.1      0:13.3     10:43/M
    154    Amanda Garcia                                           658    36   F      26 30-39             1:06:36.8   1:06:50.1      0:13.3     10:43/M
    155    Kevin Phillips                    Centerville  UT       735    26   M      14 20-29             1:07:19.5   1:07:41.6      0:22.0     10:50/M
    156    Britton Odle                                            723    23   M      15 20-29             1:07:24.4   1:07:35.1      0:10.7     10:51/M
    157    Callie Odle                                             722    22   F      17 20-29             1:07:24.6   1:07:35.3      0:10.6     10:51/M
    158    Cindy Lapee                       Roy  UT               692    53   F      11 50-59             1:07:57.1   1:08:03.0      0:05.9     10:57/M
    159    Sara McGuire                      Layton  UT            704    37   F      27 30-39             1:08:33.4   1:08:45.7      0:12.3     11:02/M
    160    Pam Miner                                               712    50   F      12 50-59             1:09:07.1   1:09:30.9      0:23.7     11:08/M
    161    Leann Carlin                      West Haven  UT        626    45   F      24 40-49             1:09:13.7   1:09:28.1      0:14.3     11:09/M
    162    Matt Wilkinson                    Layton  UT            799    33   M      15 30-39             1:09:17.0   1:09:49.4      0:32.3     11:09/M
    163    Mary MacIas                       Riverdale  UT         697    32   F      28 30-39             1:09:42.6   1:10:05.5      0:22.8     11:13/M
    164    Kimberly Owens                    Clinton  UT           730    38   F      29 30-39             1:10:17.0   1:10:24.8      0:07.7     11:19/M
    165    Brad Carling                                            629    26   M      16 20-29             1:11:36.2   1:11:56.3      0:20.1     11:32/M
    166    Ashleigh Mark                     Kaysville  UT         699    33   F      30 30-39             1:11:39.8   1:12:10.6      0:30.7     11:32/M
    167    Nicole Wilkinson                  Layton  UT            798    34   F      31 30-39             1:11:41.5   1:12:12.2      0:30.7     11:33/M
    168    Alysha Carling                                          630    23   F      18 20-29             1:12:51.2   1:13:10.8      0:19.5     11:44/M
    169    Angelique Remkes                                        742    29   F      19 20-29             1:12:52.7   1:12:59.7      0:07.0     11:44/M
    170    Kirstin Stiff                                           772    28   F      20 20-29             1:13:01.3   1:13:10.1      0:08.8     11:45/M
    171    Katlin Goers                      Plain City  UT        664    24   F      21 20-29             1:13:20.0   1:13:23.4      0:03.3     11:49/M
    172    Susan Goers                       Plain City  UT        665    51   F      13 50-59             1:13:20.2   1:13:23.7      0:03.4     11:49/M
    173    Kara Welker                                             793    25   F      22 20-29             1:13:21.8   1:13:37.2      0:15.4     11:49/M
    174    Amber Miller                      Layton  UT            707    35   F      32 30-39             1:13:36.2   1:13:45.9      0:09.7     11:51/M
    175    Jared Bird                                              613    45   M      18 40-49             1:13:37.2   1:13:42.8      0:05.5     11:51/M
    176    Madeline Bird                                           614    19   F       5 15-19             1:13:37.5   1:13:43.0      0:05.4     11:51/M
    177    Gay McLaughlin                    Pleasant View  UT     705    49   F      25 40-49             1:13:49.5   1:14:01.8      0:12.2     11:53/M
    178    Breanna Wood                                            803    28   F      23 20-29             1:14:04.0   1:14:18.2      0:14.2     11:56/M
    179    Trever Wood                                             804    26   M      17 20-29             1:14:04.4   1:14:18.3      0:13.9     11:56/M
    180    Angela Bucio                                            810    48   F      26 40-49             1:14:31.6   1:14:52.6      0:20.9     12:00/M
    181    Emily Baker                       Layton  UT            605    30   F      33 30-39             1:14:50.7   1:15:01.4      0:10.7     12:03/M
    182    Marliss Scott                                           811    53   F      14 50-59             1:14:54.3   1:15:15.7      0:21.4     12:04/M
    183    Nicholas Remkes                                         743    31   M      16 30-39             1:15:10.1   1:15:16.7      0:06.5     12:06/M
    184    Christopher Remkes                                      741    33   M      17 30-39             1:15:24.8   1:15:32.5      0:07.6     12:09/M
    185    Desiray Warner                    Eagle Mountain  UT    790    34   F      34 30-39             1:16:25.5   1:16:43.0      0:17.4     12:18/M
    186    Susan Walton                      West Haven  UT        787    49   F      27 40-49             1:19:22.5   1:19:37.1      0:14.6     12:47/M
    187    Leeann Craythorne                                       644    32   F      35 30-39             1:21:46.7   1:22:11.8      0:25.1     13:10/M
    188    Mandy Roberts                                           745    33   F      36 30-39             1:28:25.7   1:28:43.8      0:18.1     14:14/M
    189    Karlee Trease                     Roy  UT               782    27   F      24 20-29             1:28:26.5   1:28:44.5      0:18.0     14:14/M
    190    Raymond Nyce                      Parker  CO            720    62   M       5 60-99             1:29:49.6   1:30:08.8      0:19.1     14:28/M
    191    Dianne Bailey                     Parker  CO            604    64   F       2 60-99             1:29:55.2   1:30:07.9      0:12.7     14:29/M